Biała kuchnia z czarnym blatem – jak sprawdzi się takie rozwiązanie?

Właśnie urządzasz mieszkanie i wahasz się pomiędzy kilkoma rodzajami mebli? Nie wiesz, jakie kolory będą pasować do wnętrza Twojej kuchni? Marzy Ci się stworzenie ciekawej, nowoczesnej przestrzeni? Pomyśl o białej kuchni z czarnymi blatami! To bardzo ciekawe rozwiązanie, które doda Twojej kuchni prawdziwego pazura!

Jakie są plusy białych mebli w kuchni?

Białe meble świetnie będą prezentować się w małej kuchni, ponieważ optycznie powiększą wnętrze. Dodatkowo ich zaletą jest to, że… nie brudzą się tak bardzo, jak można by było sądzić! Wbrew pozorom biała kuchnia wcale nie będzie trudniejsza do utrzymania w czystości niż wnętrze z meblami w innych kolorach. Na białych szafkach plamy po tłuszczu będą nawet mniej widoczne niż na meblach w ciemniejszych kolorach.

Czy czarny blat pasuje do białych szafek?

Oczywiście, że tak! Takie kontrastujące połączenie wygląda świetnie. Aby jednak wnętrze nie wyglądało zbyt monotonnie, pomyśl nad dodatkami w kolorach, które ożywią Twoją kuchnię.

W jakim wnętrzu biała kuchnia będzie wyglądać dobrze?

To rozwiązanie sprawdzi się świetnie w niemal każdym rodzaju wnętrza, niezależnie od tego, czy to klasyczna kuchnia z bardziej rzeźbionymi frontami, czy też styl minimalistyczny pozbawiony dodatków. Będzie wyglądać dobrze także w stricte nowoczesnym wnętrzu z meblami na wysoki połysk. Niewątpliwą zaletą białych mebli z czarnymi blatami jest ich uniwersalność – możesz dobrać do nich dodatki w dowolnym kolorze.

Czy sprzęt AGD będzie pasował do takiej kuchni?

Oczywiście! Standardowe metaliczne kolory nie powinny się gryźć z czernią albo bielą. Świetnie się sprawdzą się również czarne sprzęty, aby wprowadzić do jasnego wnętrza dodatkowy kontrast. Nie musisz przejmować się tym, czy urządzenia będą wyglądać dobrze – na pewno tak będzie. Nie bój się eksperymentować! Urządzając swoje mieszkanie, spróbuj być otwarty/ otwarta na różne rozwiązania. Może w Twoim mieszkaniu świetnie sprawdzi się pomysł, którego wcześniej nie chciałaś/ nie chciałeś brać pod uwagę?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *