Biała kuchnia z drewnianym blatem – poznaj sposób na ciekawą aranżację

Zastanawiasz się, w jaki sposób wyremontować mieszkanie, aby zyskało nowoczesny charakter? Wahasz się pomiędzy różnymi rozwiązaniami? Lubisz skandynawskie, minimalistyczne wnętrza? Podrzucamy Ci kolejny pomysł na ciekawą aranżację – białą kuchnię z drewnianym blatem!

Minimalistyczne i gustownie urządzone wnętrze

Biała kuchnia z drewnianym blatem jest jednym z najbardziej popularnych wariantów polskiej wersji stylu skandynawskiego. To świetna opcja dla miłośników białych mebli i/lub sterylnych, minimalistycznych wnętrz. Pomimo prostego zestawienia bieli z drewnianymi elementami, masz ogromną ilość możliwych kombinacji. Zabawy się połączeniami i równowagą obu materiałów.

Zalety drewnianych elementów wystroju

Drewno nadaje ciepła wnętrzu, sprawiając, że białe meble są przyjaźniejsze dla użytkownika. Ten materiał może pojawić się na elementach wykończeniowych innych niż blat, dzięki czemu całość będzie się dobrze komponować. Użycie ciemniejszego drewna nada ciekawego kontrastu.

W jakim wnętrzu biała kuchnia z drewnianymi blatami będzie wyglądać dobrze?

To rozwiązanie sprawdzi się świetnie w niemal każdym rodzaju wnętrza, niezależnie od tego, czy to klasyczna kuchnia z bardziej rzeźbionymi frontami, czy też styl minimalistyczny pozbawiony dodatków. Będzie wyglądać dobrze także w stricte nowoczesnym wnętrzu z meblami na wysoki połysk.

Czy sprzęt AGD będzie pasował do takiej kuchni?

Oczywiście! Standardowe metaliczne kolory nie powinny się gryźć z drewnem albo bielą, ale świetnie się sprawdzą się również czarne sprzęty, aby wprowadzić do wnętrza dodatkowy kontrast. Nie musisz przejmować się tym, czy urządzenia będą wyglądać dobrze – na pewno tak będzie.

Nie bój się eksperymentować

Urządzając mieszkanie, spróbuj różnych opcji. Nie bój się szukać nowych rozwiązań. Być może okaże się, że pomysł, który wcześniej uważałeś/ uważałaś za mało ciekawy, sprawdzi się najlepiej. Mamy nadzieję, że nasze rady pomogą Ci uzyskać wymarzony wygląd kuchni.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *