Mirra 2 – dynamiczny fotel biurowy dla Ciebie!

Praca w biurze będzie komfortowa, jeśli zapewnimy sobie odpowiednie fotele. Kręgosłup nie będzie wtedy narażony na ból i złą pozycję. Wygodę i dobrą wydajność pracy zapewni Ci, dynamiczny fotel, posiadający wiele zalet. Jest to Herman Miller Aeron Mirra 2 Chair. Wybierzesz odpowiedni kolor, a pomieszczenie zyska elegancję i funkcjonalność. Jesteś zainteresowany? Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego!

Mirra 2 – akcesorium niezbędne w pracy przy biurku

Siedząc na zwykłym krześle, odczuwasz dyskomfort. Boli Cię tu i tam, mięśnie są sztywne, a głowa ociężała. A wystarczy usiąść na dobrym fotelu. Mirra 2 Chair sprawi, że zapomnisz o wszelakich dolegliwościach. Usiądziesz wygodnie i przystąpisz do swoich obowiązków. Jest to krzesło elastyczne, charakteryzujące się dynamizmem przy zmianie pozycji ciała. Dostosuje się do sylwetki, nie będzie reagować na zbyt duży ciężar. Zapewnia użytkownikowi niezbędne wsparcie. Obracasz swobodnie torsem i rozciągasz ręce, bez żadnych przeszkód. Jeśli chcesz przejść z pozycji zrelaksowanej do pozycji wyprostowanej, uczynisz to lekko i swobodnie, dzięki mechanizmowi pochylania Harmonic 2. Na dodatek Mirra 2 jest zaopatrzona w dwa rodzaje oparcia. Pierwszym z nich jest TriFlex, które nie zawiera tekstyliów, dlatego utrzymanie czystości krzesła jest niekłopotliwe. Drugie, ultra-responsywne, to połączenie żył polimerowych z warstwami tkaniny, posiadające dobry przepływ powietrza.

Zdrowy kręgosłup zaleta użytkowania Mirra 2

Zdrowie kręgosłupa, a także komfort pracy to tylko niektóre z zalet, które zapewni Ci Mirra 2. Jedno z miejsc, w którym możesz kupić ten funkcjonalny fotel, znajduje się tu https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Dobre miejsce pracy to wymóg ergonomiczny, a wyposażenie tego miejsca jest najważniejsze. Elastyczność i dynamizm to w dzisiejszych czasach nadrzędne cechy charakteryzujące prace przy biurkach. Nabywając dobry fotel biurowy, dodamy również elegancji wnętrzu, co zaowocuje lepszą atmosferą pracy.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *