Firanki do kuchni – 4 ciekawe aranżacje

Firanki sprawiają, że wnętrze wygląda bardziej domowo. Za pomocą dobrze dobranych firan możesz dowolnie modyfikować wnętrze mieszkania i nadawać mu unikalny charakter. W poniższym artykule przedstawiamy cztery pomysły na ciekawe aranżacje kuchni z wykorzystaniem firan.

Nowoczesne firanki do kuchni

Możesz kupić gładkie firany w jakimś ciekawym kolorze. Jeśli kuchnia jest urządzona w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem mebli w monochromatycznej tonacji, spróbuj nadać wnętrzu ,,pazura” na przykład za pomocą czerwonych firanek. Taki element wystroju od razu będzie zwracał na siebie uwagę i sprawi, że całość zaprezentuje się naprawdę ciekawie i gustownie.

Zazdrostki do kuchni

Zazdrostki są pewnym bardzo charakterystycznym rodzajem firanek. Zazwyczaj mają długość około metra. Są mocowane w specjalny sposób, na zakładkę. Idealnie sprawdzą się jako dodatek do kuchennego wnętrza. Wybierz gładkie, białe zazdrostki lub takie w kolorze ecru – stworzysz w ten sposób bardzo uniwersalny wystrój, będzie pasować do wszystkich rodzajów mebli.

Firanki w pastelowych kolorach

Świetnie sprawdzą się we wnętrzu w stylu retro. Pastelowe firanki będą stanowić bardzo ciekawy dodatek, wprowadzający do wnętrza Twojej kuchni spokój i harmonię. Ciekawie będą wyglądać w połączeniu z kokardą – możesz dobrać ją w podobnej tonacji kolorystycznej lub zdecydować się na coś kontrastującego, dzięki czemu przełamiesz delikatną kolorystykę.

Wzory, wzory, wzory!

Niewątpliwym plusem firan jest ich ogromny wybór. Na rynku dostępne są tkaniny w tysiącach wzorów! Zdecyduj się na takie, które od razu kojarzą się z kuchennym wnętrzem. Postaw na wzory z owocami lub słoikami dżemu. Dzięki temu Twoja kuchnia będzie wyglądać bardzo przyjaźnie i domowo. Dobrym pomysłem będzie także kupienie firan w kwiatowe wzory.

Mamy nadzieję, że te kilka przedstawionych powyżej pomysłów przypadło Ci do gustu. Nie bój się eksperymentować przy urządzaniu wnętrza i stwórz taką przestrzeń, która idealnie będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom!

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *