Ikea planner kuchni – co ma do zaoferowania?

Lubisz oceniać gotowy efekt pracy? Masz trudności z wyobrażeniem sobie, jak będzie wyglądać Twoja kuchnia po remoncie? Dopiero urządzasz mieszkanie i nie jesteś pewny/ pewna, jak Twoje pomysły będą wyglądać w praktyce? Cenisz sobie skandynawską precyzję mebli Ikea, które od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością? Jeśli choć raz na któreś w tych pytań odpowiedziałeś/ odpowiedziałaś ,,tak” − skorzystaj z planneru kuchni Ikea!

Stwórz harmonijne wnętrze

Jeśli nie jesteś pewna/ pewny, jak wyglądałoby połączenie mebli, które Ci się podobają, planner Ikea z pewnością będzie dla Ciebie przydatnym narzędziem. Czasem może się okazać, że choć niektóre meble osobno wyglądają świetnie, nijak nie współgrają ze sobą w kuchennym wnętrzu. Skorzystanie z programu oferowanego przez firmę Ikea pozwoli uniknąć ewentualnego rozczarowania końcowym efektem urządzania kuchennego wnętrza. Dzięki temu narzędziu będziesz w stanie urządzić kuchnię w taki sposób, że wszystkie jej elementy będą do siebie pasować.

Różne warianty

Planner Ikea pozwala rozważyć różne warianty interesujących nas mebli. Być może szafki, które wybrałaś/ wybrałeś, będą wyglądać lepiej, jeśli zmienisz ich kolor? A może jednak zdecydujesz się na inny rodzaj drewna? Wolisz nowocześnie wyglądającą kuchenkę z piekarnikiem, czy raczej zdecydujesz się na wariant retro, przypominający dawne urządzenia? Wybieraj spośród asortymentu dostępnego w sklepie i nie martw się tym, że spodoba Ci się coś, czego nie będziesz mógł nabyć. Wszystkie przedmioty w wariantach dostępnych w plannerze można kupić w jednym miejscu – sklepie Ikea.

Planuj w domu

Cały asortyment sklepu masz w zasięgu ręki. Możesz dokonywać wyboru potrzebnych mebli, nie wychodząc z domu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas. Dodatkowo, planner Ikea od razu przedstawi Ci wycenę zestawu złożonego z interesujących Cię mebli. Sam program jest oczywiście bezpłatny. Wygoda, brak opłat, możliwość wizualizacji własnych pomysłów − czy można chcieć czegoś więcej?

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *